Sprzątanie Świata 2012

„Kocham, lubię, szanuję…nie śmiecę” – pod takim hasłem przebiegła tegoroczna akcja „Sprzątanie świata”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”. Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do udziału w tej akcji. Wszyscy z zapałem przystąpili do porządkowania terenu wokół przedszkola i pobliskiego parku. Zebrano wszelkiego rodzaju śmieci: papier, plastikowe butelki, worki, szkło itp. Było tego sporo... Pamiętajmy, że wszyscy na tym wygramy, gdy świat posprzątamy!

2012-09-18 19:06

Jestem dzielnym przedszkolaczkiem!

Minęło zaledwie kilka dni, a „Motylki” są już dzielnymi przedszkolakami! Choć rozstania z rodzicami są jeszcze trudne i bolesne, to w ciągu dnia na twarzach dzieci pojawia się promienny uśmiech! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych kochanych Maluszków.

2012-09-07 17:50

Zebranie z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się dnia 6 września 2012r. (czwartek) o godzinie 16:00 (sala na I piętrze)

2012-08-30 19:00

Wakacje!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i jednocześnie życzymy, aby nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzinom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

2012-06-29 21:30

Zakończenie cyklu spotkań propagujących wędkarstwo

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie cyklu spotkań, których głównym celem było propagowanie wypoczynku nad wodą połączonego z uprawianiem wędkarstwa. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy z rąk Prezesa Zarządu Okręgu PZW Legnica - Pana Leopolda Korczak-Michalewskiego. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy wspólnie wędkować, lepiej poznać przyrodę i przeżyć niezapomnianą przygodę!

2012-06-28 06:52