MOTYLKI Z WIZYTĄ W MUZEUM REGIONALNYM W CHOJNOWIE

27 października „Motylki” udały się z wizytą do Muzeum Regionalnego w Chojnowie na zajęcia pt. „Muzeum – cóż to takiego?”. Dzieci dowiedziały się, co to jest muzeum, w jakim celu chroni się zabytki i gromadzi eksponaty muzealne. Każdy przedszkolak – wyposażony w rękawiczki ochronne – mógł wcielić się w rolę prawdziwego muzealnika. Dla wszystkich było to wielkie przeżycie! Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za ciekawą lekcję muzealną i umożliwienie nam przeniesienia się w odległe czasy, tak różne od współczesności.

2022-10-27 14:26

PSZCZÓŁKI Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

W poniedziałek 17 października dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły Bibliotekę Miejską w Chojnowie. Podczas wizyty nasze przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, by stać się czytelnikiem biblioteki. Zapoznały się z zasadami kulturalnego zachowania na jej terenie, z zasadami wypożyczania książek, z pracą bibliotekarza oraz rozbudziły swoje zainteresowania czytelnicze. Maluchy z wielkim zaangażowaniem oglądały książki przygotowane przez Panią Bibliotekarkę. Miały okazję również wysłuchać kilku ciekawych opowiadań. Spotkanie odbyło się w miłej i życzliwej atmosferze.

2022-10-27 07:15

WYCIECZKA DO OSADY DANIELI W ZAMIENICACH

W środę 12 października dzieci z grupy „Pszczółek” oraz „Wiewiórek” wybrały się na wycieczkę do Osady Danieli w Zamienicach, gdzie czekała na nie masa atrakcji. Swoją przygodę dzieci zaczęły od rozpoznania terenu i zabawy na placu zabaw. Po krótkiej zabawie przyszła pora na odwiedziny u zwierzaków mieszkających w Osadzie i wspólne karmienie. Radości była co nie miara! Jedną z atrakcji była również wyprawa ciągnikiem na polanę i karmienie owiec i poznanie byka o imieniu Fernando. Na koniec czekała na nas dyskoteka oraz zabawy na dmuchańcu. Niestety, w końcu przyszedł koniec wycieczki i dzieci zmęczone, ale szczęśliwe, wróciły do przedszkola. To był niesamowity dzień!

2022-10-12 16:07

Z WIZYTĄ W KOMISARIACIE POLICJI W CHOJNOWIE

11 października dzieci z grup „Motylki”, „Pszczółki” i „Wiewiórki” odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Tego dnia odbyła się kolejna już akcja honorowego oddawania krwi. Policjanci i tym razem nie zawiedli przygotowując dla dzieci moc atrakcji - zwiedzanie pojazdów policyjnych, zabytkowych motorów czy oglądanie pokazu broni palnej w wykonaniu Patrolu Saperskiego z Głogowa. Przedszkolaki miały okazję zadać policjantom wiele interesujących pytań, a także zwiedzić komisariat i zobaczyć poszczególne jego pomieszczenia. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za poświęcony czas i za uśmiechy na twarzach dzieci!

2022-10-12 16:05

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor, Rada Rodziców, pracownicy i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie składają serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli za pomoc, życzliwość i wsparcie okazane przy organizacji „Święta Pieczonego Ziemniaka”.To ogromna radość, że tak wielu ludzi chce nam pomagać! 1. AL - MAR Alicja Marciniec 2. ALPALOGOS Martyna Nowak 3. Angelika Kułacz Gabinet Kosmetyczny 4. Anna i Daniel Gąsior 5. Anna Kasjańczyk AVON 6. AUTO MALIK Paweł Malik 7. Bank Spółdzielczy w Chojnowie 8. Bawialnia Sensoryczna 9. Agnieszka Śnitko Tracz 10. Beata Metanowska „MAŁY – CIUSZEK” 11. Bernadetta Zatorska 12. BLACK RED WHITE PHU „MATIUS” 13. Bożena Pomykała – Prezes Giełdy Warzywnej w Legnicy 14. CEGŁA – DACHY Marcin Cegła 15. COCODECU Agnieszka Szczęsna 16. Dominika Marciniak „Słodka Babka” 17. Dafne Spa Legnica 18. Daria Kuta „WYPIŁUJ WYMALUJ” 19. Domowa Cukierenka Dagi 20. EKO – KOLOR Paczosik Kotarba Sp. k. 21. Ewa i Ryszard Tajchman 22. Firma Transportowa Jan Równanek 23. FIT LIFE CATERING 24. GLOBUS Marcin Marciniszyn 25. Hurtownia „Bartek” w Legnicy 26. Izabela Kaczmarek 27. Justyl Salon fryzjerski 28. KAROLINA GROMKIEWICZ FOTOGRAFIA 29. KORBA SERWIS 30. LILI BROW BAR 31. MALWINA STAL Salon Kosmetyczny 32. Mamakrama 33. Manufaktura Fryzur Karolina Nigbar – Gajda 34. Marzena Anton 35. „Moment with a candle” Sandra Klimek 36. MK GRANIT Mariusz Gąsior 37. NAILS&BEAUTY BY Iwona Jurczyk 38. Niezły Młyn 39. Okulista Dr OKO 40. Pasmanteria „SAJNÓG” 41. PPHU BUD – MAR Marcin Mazurkiewicz 42. Pure Skin Justyna Kwiecińska 43. RECORD PUB 44. Restauracja Niezły Młyn 45. Salon fryzjerski MERLIN 46. Salon Kosmetyczny MALWINA STAL 47. Szkółka pływacka BUTTERFLY 48. SOFT LOFT STUDIO URODY WIKTORIA PERCZYŃSKA 49. Stacja Zabawa Agnieszka Rosińska 50. STUDIO IZA Izabela Marciniec – Pisarska 51. Studio Urody Dorota Rott 52. Stylizacja Paznokci Patrycja Wolska 53. Szydełkiem przy kawie 54. Urząd Gminy Chojnów 55. Urząd Miasta Chojnów 56. Wakacje.pl Agnieszka Wijatyk 57. Wizaż § Stylizacja Justyna Ziemiańska 58. Viola Konieczna 59. Zbigniew Darmoros „Pierogarnia Swojskie Jadło”

2022-10-12 16:04