Aktualności

Mili goście ze świetlicy
Stało się już tradycją, że w okresie przedświątecznym odwiedzają nasze przedszkole Świetliczaki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. I tak 18 grudnia mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie świąteczne w wykonaniu uczniów z klasy IIIA i IIIC. Cudownie opowiedziana historia narodzin Jezusa podobała się wszystkim! Z kolei 19 grudnia odwiedzili nas uczniowie drugich klas – pięknie zaśpiewane przez nich kolędy wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Bardzo dziękujemy p. Oli i p. Ewelinie oraz dzieciom z grupy świetlicowej za dostarczenie nam mnóstwa wrażeń!
data publikacji: 2019-12-19 18:51
 
Wigilia opłatkiem pachnąca...
19 grudnia (czwartek) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!
data publikacji: 2019-12-16 19:01
 
Mikołajki 2019
6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykłą postać – Mikołaja. Na jego wizytę dzieci czekały już od samego rana – z niecierpliwością nasłuchiwały, czy nie widać reniferów ciągnących czarodziejskie sanie i czy nie słychać dźwięku srebrnego dzwonka. A kiedy pojawił się w przedszkolu – radości nie było końca! Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na prezent zasłużyły! A tych prezentów było niemało – oprócz indywidualnych upominków każda grupa otrzymała zabawki, które wywołały radość i uśmiech na twarzach dzieci. Każdy przedszkolak otrzymał także bilet do kina na film pt.: „Basia 3”. Wszystkie prezenty zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców, dlatego też dziękujemy wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili! Składamy również serdeczne podziękowania Panu Januszowi za podjęcie trudu roli Mikołaja – sprawił Pan ogromną radość naszym milusińskim!
data publikacji: 2019-12-11 16:18
 
Warsztaty plastyczne w Muzeum Regionalnym w Chojnowie
W dniach 4-5 grudnia dzieci ze starszych grup wiekowych uczestniczyły w świątecznych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Chojnowie. Tym razem przedszkolaki wykonały piękne stroiki świąteczne, które z pewnością będą ozdobą niejednego stołu świątecznego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niezwykle miłe przyjęcie – do Was zawsze przychodzi się z wielką ochotą!
data publikacji: 2019-12-07 17:27
 
Góra Grosza 2019
Szanowni Rodzice! Ruszyła XX edycja „Góry Grosza”. Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy może przynieść tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Akcja zakończy się 2 stycznia 2020 r. Dziękujemy za każdy grosz!
data publikacji: 2019-12-07 15:58
 
<< nowsze | 21  | 22  | 23  | 24  | 25 | 26  | 27  | 28  | 29  | 30  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie