Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

SENSOPLASTYKA W PRZEDSZKOLU, CZYLI JAK KREATYWNIE SIĘ WYBRUDZIĆ!

6 lutego odbyły się w naszym przedszkolu kolejne już zajęcia sensoplastyczne. Podczas świetnej zabawy zaangażowane są wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. Z jednej strony to zajęcia bardzo atrakcyjne i kreatywne, a z drugiej –intensywnie stymulujące rozwój dziecka. Na zajęciach używa się wyłącznie bezpiecznych produktów spożywczych – dzięki temu dzieci mogą nie tylko bezpiecznie dotknąć, ale również spróbować smaku każdego produktu!

2023-02-06 18:50

BAL KARNAWAŁOWY

Jak karnawał, to zabawa! W tym roku nasze Przedszkolaki miały okazję bawić się na balu karnawałowym zorganizowanym w sali Miejskiego Domu Kultury w Chojnowie. Oprawę muzyczną oraz zabawy taneczne przygotowały i prowadziły Panie ze Stacji Zabawa. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości jego uczestnikom, a to było głównym celem tego balu!

2023-02-06 18:49

KONCERT MUZYCZNY

17 stycznia odbyło się kolejne spotkanie z Lubuskim Biurem Koncertowym Orfeusz z Zielonej Góry. Tym razem muzycy opowiedzieli nam cudowną historię o ukraińskim bohaterze Nikicie, który ratuje porwaną królewnę z łap okrutnego smoka, sprytnie go pokonuje i tym samym wybawia Kijów od potwora. A wszystko to przy dźwiękach ukraińskiej bandury, skrzypiec i sopiłki. Muzyczna opowieść podobała się wszystkim!

2023-01-18 13:11

OGÓLNOPOLSKA AKCJA PT. „DZIECIAKI NA STRAŻY” - ROZSTRZYGNIĘCIE

W listopadzie dzieci z grupy „Motylki” brały udział w ogólnopolskiej akcji pt. „Dzieciaki na straży”. Celem programu było propagowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym ogólnej wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i zachowania się w sytuacjach zagrożenia. Przeprowadzone w grupie zajęcia edukacyjne bazowały na zadaniach logicznych i plastycznych, które poruszały wiele ciekawych tematów i zagadnień. Dzieci w ramach ukończonej akcji otrzymały pamiątkowe dyplomy i magnesy oraz książeczki aktywności. Na zakończenie dzieci wspólnie wykonały trzy prace plastyczne związane z poruszaną tematyką bezpieczeństwa. Spośród wszystkich nadesłanych prac konkursowych z całej Polski wybrano 16 najlepszych, a grupa "Motylki" została jednym z 16-stu laureatów konkursu! W nagrodę nasze przedszkole odwiedzi specjalny zastęp straży pożarnej wraz z samochodem gaśniczym. Serdecznie gratulujemy wygranej naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów!

2023-01-17 16:00

ZAPRASZAMY BABCIE I DZIADKÓW!

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta, która odbędzie się 24 stycznia 2023 roku o godzinie 16.30 w sali kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

2023-01-17 15:32

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie