MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

Muzyka łagodzi obyczaje, rozwesela i relaksuje. Muzyka ma nawet swoje święto… Wczoraj obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – to była doskonała okazja, aby bawić się dźwiękami, wyszukiwać ich w otaczającym nas świecie, grać, tańczyć i śpiewać. We wszystkich grupach dzieci brały udział w muzycznych, twórczych i kreatywnych zabawach.

2022-10-04 07:59

DZIEŃ CHŁOPAKA 2022

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę!” We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy!

2022-10-01 18:25

WAŻNE!

Szanowni Rodzice, informujemy, iż od 1 października 2022 r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie ulega zmianie stawka żywieniowa, która wynosić będzie 10 zł na dzień. Koszt żywienia dzieci został ustalony na podstawie analizy cen artykułów spożywczych oraz kalkulacji stawki z uwzględnieniem norm żywieniowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Stawkę ustalono w porozumieniu z Organem Prowadzącym przedszkole oraz Radą Rodziców. Pełne wyliczenia kosztów wraz z zestawieniem cen produktów spożywczych we wrześniu 2021 r. i wrześniu 2022 r. do wglądu u Dyrektora Przedszkola. W zakładce Dla Rodziców/ podfolderze: Ważne znajdą Państwo tekst Zarządzenia nr 4/2022/2023 Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie z dnia 29 października 2022 r. w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z posiłków w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2022/2023.

2022-09-29 18:10

WYJŚCIE DO KINA

27 września br. dzieci z grupy ,,Grzybki” wybrały się do kina ,,Kultura” w Chojnowie na film animowany pt. ,,Pettson i Findus - Wielka wyprowadzka”. Organizatorem wyjścia była mama Stasia O., który obchodził w tym dniu swoje szóste urodziny. Film bardzo się dzieciom podobał. Wróciły do przedszkola zadowolone i pełne wrażeń. Serdecznie dziękujemy mamie Stasia- Pani Rozalii za przygotowanie niespodzianki.

2022-09-29 15:01

POŻEGNANIE LATA – POWITANIE JESIENI

W przedszkolnym ogrodzie gwar i zabaw czas – już odeszło lato, jesień powitała nas. I chociaż lata żal, bo chłodniej się zrobiło, to dzisiaj z Panią Jesienią było bardzo miło: pląsy i zabawy, konkursy, zagadki – uśmiech zagościł na twarzach przedszkolnej gromadki! Jesienna aura zostanie już z nami, będzie nas zachwycać swymi kolorami!

2022-09-24 10:26