KREATYWNY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzisiaj obchodziliśmy w naszym przedszkolu Kreatywny Dzień Przedszkolaka – Międzynarodowy Dzień Kropki połączony z Dniem Przedszkolaka. To szczególne święto uświadamia nam, że każdy z nas posiada jakiś talent, wystarczy jedynie uwierzyć we własne siły i nie poddawać się zbyt szybko. Każdy z nas jest Inny, Równy i Wyjątkowy, trzeba tylko umieć dostrzegać to, co w nas najlepsze, to, co nas wyróżnia, sprawia nam radość. A wszystko od małej kropki się zaczyna!

2022-09-20 18:59

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2022

„Każdy Przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!” Drogie Przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!

2022-09-20 06:46

WARSZTATY CERAMICZNE W PRACOWNI MOKSiR-u

15 września dzieci z grupy „Motylki” udały się do Miejskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Chojnowie na warsztaty ceramiczne. Prowadząca zajęcia, Pani Agata, wprowadziła dzieci w niezwykły świat ceramiki, opowiedziała o właściwościach gliny i etapach powstawania gotowego produktu ceramicznego. Następnie Pani Agata zaprosiła dzieci do samodzielnego wykonania telerzyków z gliny. Praca z gliną bardzo dobrze wpływa na harmonijny rozwój dzieci, wycisza, uczy skupienia i cierpliwości, rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą. Na efekty pracy dzieci musimy trochę poczekać – teraz talerzyki muszą wyschnąć, następnie zostaną wypalone w piecu ceramicznym, ostatnim etapem będzie szkliwienie i ponowny wypał. W czasie, kiedy połowa dzieci bawiła się gliną, druga część grupy bawiła się świetnie w kręgielni – ach, co to były za emocje! Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor I Pracownikom MOKSiR-u za miłe przyjęcie!

2022-09-15 19:40

PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA

Szanowni Państwo, w imieniu Rady Rodziców informujemy o propozycji ubezpieczeń, których szczegółowe założenia znajdą Państwo w zakładce: Dla Rodziców/ROK SZKOLNY 2022/2023/UBEZPIECZENIE.

2022-09-14 21:07

KREATYWNY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września (wtorek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Kreatywny Dzień Przedszkolaka – Międzynarodowy Dzień Kropki połączony z Dniem Przedszkolaka. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego Święta prosimy, aby tego dnia Dzieci miały na sobie ubranie lub jakiś element garderoby w kropki. Dziękujemy!

2022-09-13 17:47