SŁONECZKA - NASZE NOWE, DZIELNE PRZEDSZKOLAKI!

My jesteśmy „Słoneczkami”, uśmiechnięte buzie mamy. Do przedszkola już chodzimy i wspaniale się bawimy! Mamy tu zabawek wiele, razem bawić się weselej.  Mamy klocki, kredki, farby, to są nasze wspólne skarby. Więc „Słoneczka” cieszą się, bo wesoło mija dzień. Pierwsze zdjęcia zabaw mamy - do galerii zapraszamy!

2022-09-11 18:08

AWARIA CENTRALI TELEFONICZNEJ

Informujemy, że w związku z awarią centralki kontakt telefoniczny z przedszkolem może być utrudniony (awaria będzie usunięta do końca tygodnia).

2022-09-07 10:30

NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzanie Dzieci do godziny 8.00. W tym roku w salach na dole będą grupy: Krasnale (nowoprzyjęte dzieci 3 – letnie), Słoneczka (nowoprzyjęte dzieci 3,4 – letnie) i Grzybki, a na I piętrze: Pszczółki, Wiewiórki, Motylki. Życzymy wszystkim Przedszkolakom łagodnego przejścia z trybu wakacyjnego na ten szkolny i mocno trzymamy kciuki za tych, którzy jutro zadebiutują w roli Przedszkolaków!

2022-08-31 16:02

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zaprasza do składania ofert na zamówienie ofertowe pn. Dostosowanie budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie ul. Wojska Polskiego 18 do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych - ETAP II: oświetlenie awaryjne: montaż oświetlenia awaryjnego dróg ewakuacyjnych zgodnie z projektem. Szczegóły zapytania w zakładce: OGŁOSZENIA

2022-07-01 19:26

WAKACJE!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Niech będą one czasem radości i spokojnego wypoczynku!

2022-07-01 18:39