ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA ZA NAMI!

Święto Pieczonego Ziemniaka już za nami! W tym roku przy tej okazji odbyło się także uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z najmłodszych grup - „Słoneczka” i „Krasnale” - przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny, a po występach Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na prawdziwych przedszkolaków. A później na wszystkich czekała dobra, rodzinna zabawa. Nie zabrakło występów zaproszonych gości – z jak najlepszej strony zaprezentował się zespół Brooklyn. A na zakończenie – jak zawsze – odbyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Serdecznie dziękujemy naszym cudownym Przedszkolakom i ich Rodzicom, Radzie Rodziców i licznym sponsorom – na Was zawsze możemy liczyć! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie internetowej oraz na: https://chojnow.pl/news/news/view/id/15413

2022-10-11 13:57

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Rada Rodziców, Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie serdecznie zapraszają na „Święto Pieczonego Ziemniaka”, które odbędzie się 8 października 2022 r. (sobota) o godz. 13.00. W programie między innymi pyszne potrawy z ziemniaka, pieczone kiełbaski, słodkie wypieki, występy taneczne, kącik piękności, konkursy sprawnościowe, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Serdecznie zapraszamy!

2022-10-06 17:34

KONCERT – MUZYCZNE OPOWIEŚCI

6 października w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego z cyklu „W krainie Pani Muzyki” pt. „Suzafon i saksofon w dźwiękowej galaktyce”. Dzięki koncertom muzycznym dzieci mogą przenieść się do krainy muzyki, mają okazję poznać różnorodne instrumenty muzyczne oraz posłuchać muzyki z różnych stron świata wykonywanej przez profesjonalistów. Muzyczne opowieści stanowią dla dzieci nie lada atrakcję!

2022-10-06 17:22

WYCIECZKA DO KOMISARIATU POLICJI W CHOJNOWIE

Dnia 4.10.2022r. odbyła się wycieczka dzieci z grupy „Grzybki” do Komisariatu Policji w Chojnowie. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów oraz zwiedzanie pomieszczeń znajdujących się wewnątrz komisariatu. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce, w której policjanci jako pierwsi przyjmują zgłoszenia od mieszkańców. Następnie przedszkolaki obejrzały salę w której dzielnicowy przeprowadził z dziećmi bardzo ciekawe zajęcia na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego. Na koniec dzieci obejrzały policyjny radiowóz i usłyszały sygnał dźwiękowy. Niezwykłym przeżyciem było dla naszych przedszkolaków przebywanie w radiowozie. W ramach wdzięczności za atrakcyjne spotkanie dzieci wręczyły policjantom podziękowanie, natomiast przedszkolaki zostały obdarowane słodkościami. Te niecodzienne odwiedziny dostarczyły naszym wychowankom wiele niezapomnianych wrażeń .

2022-10-04 17:54

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

Muzyka łagodzi obyczaje, rozwesela i relaksuje. Muzyka ma nawet swoje święto… Wczoraj obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – to była doskonała okazja, aby bawić się dźwiękami, wyszukiwać ich w otaczającym nas świecie, grać, tańczyć i śpiewać. We wszystkich grupach dzieci brały udział w muzycznych, twórczych i kreatywnych zabawach.

2022-10-04 07:59