DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2022

„Każdy Przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!” Drogie Przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!

2022-09-20 06:46

WARSZTATY CERAMICZNE W PRACOWNI MOKSiR-u

15 września dzieci z grupy „Motylki” udały się do Miejskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Chojnowie na warsztaty ceramiczne. Prowadząca zajęcia, Pani Agata, wprowadziła dzieci w niezwykły świat ceramiki, opowiedziała o właściwościach gliny i etapach powstawania gotowego produktu ceramicznego. Następnie Pani Agata zaprosiła dzieci do samodzielnego wykonania telerzyków z gliny. Praca z gliną bardzo dobrze wpływa na harmonijny rozwój dzieci, wycisza, uczy skupienia i cierpliwości, rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą. Na efekty pracy dzieci musimy trochę poczekać – teraz talerzyki muszą wyschnąć, następnie zostaną wypalone w piecu ceramicznym, ostatnim etapem będzie szkliwienie i ponowny wypał. W czasie, kiedy połowa dzieci bawiła się gliną, druga część grupy bawiła się świetnie w kręgielni – ach, co to były za emocje! Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor I Pracownikom MOKSiR-u za miłe przyjęcie!

2022-09-15 19:40

PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA

Szanowni Państwo, w imieniu Rady Rodziców informujemy o propozycji ubezpieczeń, których szczegółowe założenia znajdą Państwo w zakładce: Dla Rodziców/ROK SZKOLNY 2022/2023/UBEZPIECZENIE.

2022-09-14 21:07

KREATYWNY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września (wtorek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Kreatywny Dzień Przedszkolaka – Międzynarodowy Dzień Kropki połączony z Dniem Przedszkolaka. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego Święta prosimy, aby tego dnia Dzieci miały na sobie ubranie lub jakiś element garderoby w kropki. Dziękujemy!

2022-09-13 17:47

SŁONECZKA - NASZE NOWE, DZIELNE PRZEDSZKOLAKI!

My jesteśmy „Słoneczkami”, uśmiechnięte buzie mamy. Do przedszkola już chodzimy i wspaniale się bawimy! Mamy tu zabawek wiele, razem bawić się weselej.  Mamy klocki, kredki, farby, to są nasze wspólne skarby. Więc „Słoneczka” cieszą się, bo wesoło mija dzień. Pierwsze zdjęcia zabaw mamy - do galerii zapraszamy!

2022-09-11 18:08