PRZEDSZKOLAKI DLA LENKI

Szanowni Państwo! Za pośrednictwem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, zwróciła się do nas Pani  Dyrektor Przedszkola ABC we Wrocławiu. Szuka wszystkich możliwych źródeł pomocy dziewczynce ze swojego przedszkola. Lenka walczy z guzem mózgu, jest już po dwóch operacjach. W Polsce wszystkie możliwości zostały już wyczerpane. Zebrano do tej pory 1,2 mln, a potrzebnych jest jeszcze 2,5 mln złotych. Rok 2022 przywitał rodziców Lenki nową wyceną ze szpitala w Ohio. Czas ucieka w zastraszającym tempie. Lenka powinna rozpocząć leczenie w kwietniu. W Polsce mamy około 1.41 mln przedszkolaków. Gdyby od każdego z nich zebrać choć 1 zł to zbiórka przyspieszy momentalnie. Pracownicy wrocławskiego przedszkola nie mają  możliwości odwiedzenia każdej placówki osobiście, dlatego założyli skarbonkę i błagają  o pomoc. Aby uwiarygodnić swoje intencje Dyrektor przedszkola pozostaje do dyspozycji pod telefonami przedszkola 713 167 853, 662 328 533. Przesyła też linki zapewniające o wszystkich staraniach i przedsięwzięciach. TAK NIEWIELE TRZEBA, ABY POMÓC!!! ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZBIÓRCE FUNDUSZY W NASZYM PRZEDSZKOLU. WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ U PAŃ WYCHOWAWCZYŃ. Więcej informacji w zakładce Dla Rodziców/PRZEDSZKOLAKI DLA LENKI.

2022-04-19 17:35

WAŻNE/REKRUTACJA

Szanowni Państwo! Lista dzieci zakwalifikowanych oraz kandydatów niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie wywieszona została w "wiatrołapie" placówki. W terminie: 19.04-26.04 2022r. należy złożyć wniosek potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola. Wypełniony dokument proszę wrzucać do skrzynki zawieszonej na płocie lub w wiatrołapie Formularz jest do pobrania w zakładce: Dla Rodziców/podfolderze: REKRUTACJA 2022/2023. Brak potwierdzenia woli zapisu dziecka w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

2022-04-19 17:21

WAŻNE!

Szanowni Rodzice! Zachęcam do zapoznania się z treścią pisma Ministra Zdrowia w sprawie szczepień. Skan dokumentu znajdą Państwo w zakładce: Dla Rodziców, w podfolderze: WAŻNE

2022-04-19 17:17

KIERMASZ WIELKANOCNY

W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się kiermasz wielkanocny, na którym sprzedawane były zarówno ozdoby świąteczne, jak i smakołyki w postaci ciast i deserów. Fundusze z kiermaszu Rada Rodziców przeznaczy między innymi na sfinansowanie warsztatów Skrzydlatej Ferajny, które odbędą się w maju. Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom i Pracownikom przedszkola za pomoc i zaangażowanie w postaci przygotowanych prac, smakołyków, a także za każdą zakupioną rzecz. Życzymy zdrowych, rodzinnych, spokojnych oraz wesołych Świąt Wielkanocnych – Rada Rodziców.

2022-04-15 18:51

WIELKANOC 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom serdeczne życzenia – niech te Święta będą pełne wiary, nadziei, miłości i serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół – Dyrektor i Pracownicy przedszkola.

2022-04-13 16:53