AWARIA CENTRALI TELEFONICZNEJ

Informujemy, że w związku z awarią centralki kontakt telefoniczny z przedszkolem może być utrudniony (awaria będzie usunięta do końca tygodnia).

2022-09-07 10:30

NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzanie Dzieci do godziny 8.00. W tym roku w salach na dole będą grupy: Krasnale (nowoprzyjęte dzieci 3 – letnie), Słoneczka (nowoprzyjęte dzieci 3,4 – letnie) i Grzybki, a na I piętrze: Pszczółki, Wiewiórki, Motylki. Życzymy wszystkim Przedszkolakom łagodnego przejścia z trybu wakacyjnego na ten szkolny i mocno trzymamy kciuki za tych, którzy jutro zadebiutują w roli Przedszkolaków!

2022-08-31 16:02

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zaprasza do składania ofert na zamówienie ofertowe pn. Dostosowanie budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie ul. Wojska Polskiego 18 do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych - ETAP II: oświetlenie awaryjne: montaż oświetlenia awaryjnego dróg ewakuacyjnych zgodnie z projektem. Szczegóły zapytania w zakładce: OGŁOSZENIA

2022-07-01 19:26

WAKACJE!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Niech będą one czasem radości i spokojnego wypoczynku!

2022-07-01 18:39

SPOTKANIE Z RATOWNIKAMI MEDYCZNYMI

W czwartek gościliśmy w naszym przedszkolu ratowników medycznych ze Szpitala Św. Alberta w Bolesławcu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w ćwiczeniach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiedziały się, w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe, jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz w jaki sposób zgłaszać wypadek, jakie informacje podać dyspozytorowi. Przedszkolaki z wielką uwagą przyglądały się, jak wygląda masaż serca – chętne próbowały same udzielać pierwszej pomocy pod bacznym okiem instruktorów. Dzieci miały też okazję przypomnieć i utrwalić sobie numery telefonów alarmowych. Dziękujemy! To była dla nas wszystkich bardzo cenna lekcja!

2022-06-25 08:27