ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

6 listopada (poniedziałek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Światowy Dzień Postaci z Bajek. Prosimy, aby tego dnia dzieci przebrały się za swoją ulubioną bajkową postać lub przyniosły rekwizyty z ulubionych bajek. Dziękujemy!

2023-11-03 14:24

DZIEŃ DYNI

31 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Dyni. Był to jeden z najbardziej kolorowych, wesołych i kreatywnych dni w przedszkolu! Dzieci w poszczególnych grupach uczestniczyły w zajęciach, podczas których poznały bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Wszystkie przedszkolaki brały udział w licznych zabawach z udziałem dyni: dyniowe kręgle, slalom dyniowy, dyniowe zawody, skoki przez dynię oraz ziarnko do ziarnka. Dzięki różnym zajęciom plastyczno-technicznym z dynią w roli głównej dzieci miały okazję wykazać się swoją pomysłowością i inwencją twórczą. Dzień Dyni był okazją do wspólnej zabawy przedszkolaków pełnej pomarańczowego koloru, smaków, zapachów oraz rozwijających zabaw, które na długo zapadną w pamięci dzieci.

2023-10-31 13:03

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - MISIACZKI

25 października 2023r. odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy "Misiaczki". Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania , czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to ogromne przeżycie , a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

2023-10-29 11:23

MOTYLKI I WIEWIÓRKI Z WIZYTĄ W URZĘDZIE POCZTOWYM

25 października kolejne grupy przedszkolne: „Motylki” i „Wiewiórki” odwiedziły Urząd Pocztowy w Chojnowie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom za umożliwienie dzieciom zwiedzania placówki oraz za życzliwe przyjęcie!

2023-10-26 09:15

SŁONECZKA I PSZCZÓŁKI Z WITYZĄ W URZĘDZIE POCZTOWYM

W środę 18 października dzieci z grup „Słoneczka” i „Pszczółki” wybrały się na pocztę, aby przyjrzeć się pracy urzędników pocztowych. Przedszkolaki poznały zakres usług pocztowych oraz jakie zadanie spełnia ten urząd w naszym życiu. Pani Naczelnik oprowadziła dzieci po pomieszczeniach urzędu oraz opowiadała o ich przeznaczeniu. Dzieci zobaczyły drogę listu, paczki i innych przesyłek, dowiedziały się, jak przebiega ich sortowanie (ekspedycja), stemplowanie oraz gdzie umieszczane są przesyłki. Wycieczka okazała się pouczająca i bardzo interesująca, a dzieci wracały do przedszkola pełne miłych wrażeń.

2023-10-19 22:12