DEKLARACJE
Szanowni Państwo, proszę o wypełnienie i dostarczenie - w nieprzekraczalnym terminie - do dnia 4.03.2021 r. - deklaracji o kontynuowaniu przez Państwa Dzieci edukacji przedszkolnej w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie w roku szkolnym 2021/2022. Wypełnione dokumenty proszę wrzucać do skrzynki pocztowej zawieszonej w wiatrołapie. Deklaracje - które będą też wydawane przez Wychowawczynie grup - można również pobrać w zakładce Dla Rodziców - Rekrutacja. W związku z zapytaniami o przerwę wakacyjną informuję, iż w roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole czynne jest w sierpniu. Lucyna Spes - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
data publikacji: 2021-02-24 09:22

„Alicja-online” - interaktywne spotkanie z bajką
W związku z sytuacją, jaka zaistniała w naszym kraju i na całym świecie (Covid-19) Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa przygotował dla swoich widzów niezwykły spektakl. Nasze przedszkolaki w ciekawy sposób mogły obcować z teatrem, sztuką i magią. Spektakl „Alicja –online” połączył świat filmu ze światem teatru. W spektaklu wzięli udział aktorzy i artyści cyrkowi. Wielki podziw u dzieci budził taniec na podwieszonej szarfie oraz pokaz ogniowy. Dodatkowymi atrakcjami, które wyjątkowo przypadły młodym widzom do gustu, były: pokaz baniek mydlanych oraz ledowe show. Na zakończenie każde dziecko otrzymało miły upominek.
data publikacji: 2021-02-17 21:03

WALENTYNKI 2021
W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. Każda sala była pięknie przystrojona czerwonymi serduszkami. Jak się okazało podczas zajęć, nasze przedszkolaki posiadają sporą wiedzę na temat przyjaźni,miłości oraz szacunku do drugiego człowieka. Dzieci brały udział w różnych zabawach związanych z walentynkami. Przedszkolaki wykonały własnoręcznie kartkę lub prezencik walentynkowy. To był dzień miłych wrażeń!
data publikacji: 2021-02-13 14:21

ZABAWY NA ŚCIEŻCE SENSORYCZNEJ
Zabawy na ścieżce sensorycznej pozwalają rozwijać wyobraźnię dotykową niezbędną do prawidłowego poznania świata. W piątek „Motylki” utworzyły tor do chodzenia z puzzli o różnorodnej strukturze. Spacer po wyznaczonej trasie sprawił dzieciom mnóstwo radości!
data publikacji: 2021-01-24 10:58

HARMONOGRAM REKRUTACJI
Zachęcamy Rodziców zainteresowanych terminarzem rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2021/2022 do zapoznania się z treścią Zarządzenia Nr 13/2021 Burmistrza Miasta Chojnowa w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Chojnów z 20 stycznia 2021 r. Skan zarządzenia w zakładce: Dla Rodziców/ Rekrutacja. Lucyna Spes - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
data publikacji: 2021-01-22 16:09