Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

24 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu, uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem - misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w grupach. Dla dzieci przygotowano wiele zabaw ruchowych, plastycznych oraz konkursów. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz radości.

2023-11-24 13:33

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA DRODZE - PSZCZÓŁKI

W dniu 15 listopada w grupie Pszczółek odbyły się zajęcia pod hasłem "Bezpieczny przedszkolak na drodze". Celem przeprowadzonych zajęć było uświadomienie dzieciom konieczności przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze. Przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po chodniku, bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię po pasach, utrwaliły znajomość znaku drogowego "Przejście dla pieszych", numerów alarmowych.
Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie i Pani Joannie z Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad oraz wspaniałej pani Iwonce - policjantce z Legnicy za zaangażowanie oraz poświęcony czas.

2023-11-15 19:04

ZBÓRKA KARMY DLA "CHOJNOWSKIE KOTY"

W naszym przedszkolu na przełomie października i listopada br. była przeprowadzona akcja charytatywna, polegająca na zbiórce karmy dla kotów dla "Chojnowskich kotów". Do akcji przyłączyły się wszystkie grupy przedszkolaków. Celem akcji było uwrażliwienie dzieci na potrzeby naszych kocich przyjaciół. Ucząc dzieci pomagania rozbudzamy w nich empatię, co w przyszłości na pewno zaowocuje lepszym społeczeństwem. Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz dzieciom za ogromne zaangażowanie.

2023-11-15 14:29

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, 11 Listopada to ważny dzień dla każdego Polaka. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola, zebrali się w sali starszaków grupy "Motylki", aby obejrzeć program artystyczny. Wysłuchaliśmy pięknych wierszy i piosenek, przy nastrojowej muzyce dzieci zatańczyły taniec z biało-czerwonymi pomponami. Na koniec odśpiewaliśmy hymn państwowy "Mazurek Dąbrowskiego", pamiętając przy tym o zachowaniu należytej postawy.
To były piękne i wzruszające chwile.

2023-11-11 08:28

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI!

Już w piątek – 10 listopada – przedszkolne obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku również włączymy się w akcję „Szkoła do hymnu” i wspólnie zaśpiewamy „Mazurek Dąbrowskiego” o symbolicznej godzinie 11:11. Prosimy, aby w tym dniu dzieci ubrane były odświętnie z akcentami biało-czerwonymi.

2023-11-08 17:00

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie