DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Drogie Babcie i drodzy Dziadkowie! Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Państwu serdeczne życzenia – zdrowia, pomyślności i długich lat życia upływających w radości! Pierwszy raz tak ważne Święto obchodzimy nie zapraszając Babć i Dziadków do przedszkola. Dlatego też zostały nagrane filmiki z życzeniami i występami Dzieci – linki do nich przekażą Państwu nauczycielki z poszczególnych grup.
data publikacji: 2021-01-22 15:00

O REKRUTACJI
Zachęcamy Rodziców zainteresowanych zasadami rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2021/2022 do zapoznania się z treścią Uchwały Rady Miejskiej Chojnowa z 29 grudnia 2020 r. w sprawie kryteriów rekrutacji (II etap) do przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Chojnów oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów. Skan uchwały w zakładce: Rekrutacja
data publikacji: 2021-01-07 16:41

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom życzymy nadziei na spokojne, wspólne jutro. Niech te Święta przyniosą zdrowie i wytchnienie od codziennych zmagań i trosk, niech magia Bożego Narodzenia pozostanie z nami jak najdłużej, a Nowy Rok będzie wypełniony tym, co dobre, piękne i szczęśliwe – Dyrektor i Pracownicy przedszkola.
data publikacji: 2020-12-22 09:43

WIGILIA W PRZEDSZKOLU
Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżyliśmy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 18.12.2020 r. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, świąteczna atmosfera. Występy artystyczne dzieci, wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach Pani dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wszystkie grupy wróciły do sal, gdzie dzieci podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie wzajemnie życzenia i zasiadły do odświętnie nakrytego stołu. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.
data publikacji: 2020-12-19 16:19

Mikołajki 2020
Piątek... 4 grudnia... Długo wyczekiwany dzień, na który dzieci z niecierpliwością czekały od dawna. Każde cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Mikołaja i odebrać od niego podarunek. Od samego rana podekscytowane przedszkolaki wyczekiwały gościa, nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. Jednak tym razem zaskoczenie dzieci było jeszcze większe. W przedszkolnym ogrodzie pojawił się nie jeden, a trzech Mikołajów... Przybyli do nas nie na saniach, a na dwu- i czterokołowych pojazdach. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Dzieci wracając do domu z uśmiechem na twarzy, opowiadały swym Rodzicom o niezwykłym spotkaniu z Mikołajami. Składamy serdeczne podziękowania Mikołajom z Jerzmanowic, którzy przybyli do nas na quadach, Radzie Rodziców z Przedszkola Miejskiego Nr 1 oraz p. Barbarze Ćmikiewicz - właścicielce Przedsiębiorstwa Wielobranżowego SOLO.
data publikacji: 2020-12-05 13:11

<< nowsze | 3  | 4  | 5  | 6  | 7 | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | starsze >>