Aktualności

NABÓR NA STANOWISKO NAUCZYCIELA WSPÓŁORGANIZUJĄCEGO KSZTAŁCENIE SPECJALNE

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne. Wszystkie informacje szczegółowe w dokumentach opublikowanych w zakładce: Aktualności, w podfolderze: Nabór pracownika 2022 Kontakt telefoniczny: 76 8188056 E-mail: pm1-dyrektor@wp.pl

2022-10-29 11:26

MOTYLKI Z WIZYTĄ W MUZEUM REGIONALNYM W CHOJNOWIE

27 października „Motylki” udały się z wizytą do Muzeum Regionalnego w Chojnowie na zajęcia pt. „Muzeum – cóż to takiego?”. Dzieci dowiedziały się, co to jest muzeum, w jakim celu chroni się zabytki i gromadzi eksponaty muzealne. Każdy przedszkolak – wyposażony w rękawiczki ochronne – mógł wcielić się w rolę prawdziwego muzealnika. Dla wszystkich było to wielkie przeżycie! Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za ciekawą lekcję muzealną i umożliwienie nam przeniesienia się w odległe czasy, tak różne od współczesności.

2022-10-27 14:26

PSZCZÓŁKI Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

W poniedziałek 17 października dzieci z grupy „Pszczółki” odwiedziły Bibliotekę Miejską w Chojnowie. Podczas wizyty nasze przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, by stać się czytelnikiem biblioteki. Zapoznały się z zasadami kulturalnego zachowania na jej terenie, z zasadami wypożyczania książek, z pracą bibliotekarza oraz rozbudziły swoje zainteresowania czytelnicze. Maluchy z wielkim zaangażowaniem oglądały książki przygotowane przez Panią Bibliotekarkę. Miały okazję również wysłuchać kilku ciekawych opowiadań. Spotkanie odbyło się w miłej i życzliwej atmosferze.

2022-10-27 07:15

WYCIECZKA DO OSADY DANIELI W ZAMIENICACH

W środę 12 października dzieci z grupy „Pszczółek” oraz „Wiewiórek” wybrały się na wycieczkę do Osady Danieli w Zamienicach, gdzie czekała na nie masa atrakcji. Swoją przygodę dzieci zaczęły od rozpoznania terenu i zabawy na placu zabaw. Po krótkiej zabawie przyszła pora na odwiedziny u zwierzaków mieszkających w Osadzie i wspólne karmienie. Radości była co nie miara! Jedną z atrakcji była również wyprawa ciągnikiem na polanę i karmienie owiec i poznanie byka o imieniu Fernando. Na koniec czekała na nas dyskoteka oraz zabawy na dmuchańcu. Niestety, w końcu przyszedł koniec wycieczki i dzieci zmęczone, ale szczęśliwe, wróciły do przedszkola. To był niesamowity dzień!

2022-10-12 16:07

Z WIZYTĄ W KOMISARIACIE POLICJI W CHOJNOWIE

11 października dzieci z grup „Motylki”, „Pszczółki” i „Wiewiórki” odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Tego dnia odbyła się kolejna już akcja honorowego oddawania krwi. Policjanci i tym razem nie zawiedli przygotowując dla dzieci moc atrakcji - zwiedzanie pojazdów policyjnych, zabytkowych motorów czy oglądanie pokazu broni palnej w wykonaniu Patrolu Saperskiego z Głogowa. Przedszkolaki miały okazję zadać policjantom wiele interesujących pytań, a także zwiedzić komisariat i zobaczyć poszczególne jego pomieszczenia. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za poświęcony czas i za uśmiechy na twarzach dzieci!

2022-10-12 16:05

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie