PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia uroczystości związanych z obchodami Jubileuszowymi 70.lecia Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.
Dziękujemy Radzie Rodziców i Rodzicom naszych Przedszkolaków, władzom samorządowym, emerytowanym pracownikom, zaproszonym gościom i wszystkim, którzy finansowo, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli nasze przedsięwzięcie. Bez Waszego zaangażowania zorganizowanie Jubileuszu nie byłoby możliwe.
Dziękujemy Państwu za stworzenie miłej atmosfery Jubileuszowego spotkania, za życzenia i wszelkie wyrazy uznania i życzliwości. Ten szczególny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Pani Joannie Stępień za uwiecznienie tych pięknych chwil – link do zdjęć
Do grona darczyńców należą: Domex Mariusz Cichoński, Pasieka Krajewscy, Mrówka Chojnów, MK Butik Chojnów, Paweł Kuniej Fotografia, GB Okna Bartłomiej Giersok, Auto Detaling Porak, Fotobudka Patrycja Paczyńska, Piotr Karwan Wiceprezes Związku Pracodawców Polska Miedź, Sklep Żabka Jarosław Szczęsny, Gabinet Fizjoterapii Łukasz Ptak, Gospodarstwo Grzegorz i Alicja Rudziak, AVON – okręg 207 Damian Sarnecki, Kropiwnicki Robert – Poseł na Sejm RP, Gospodarstwo Rolne Andrzej Rudnicki, Dolly Shop Kamila Chmielewska, Jump Heaven Legnica, F.H.U. Globus, Classy Butik, Starostwo Powiatowe w Legnicy, Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 1 Chojnów, MK GRANIT Mariusz Gąsior, Auto Malik Paweł Malik, Stacja Paliw MOL Chojnów, HELIOS Legnica, Bistro pod Kasztanami, DECATHLON Legnica, EFL Europejskie Centrum Leasingu, Transport Ciężarowy Marcin Antos, Aleksandra Krzeszewska Kandydatka Koalicja Obywatelska, Środowiskowy Dom Samopomocy Nr 2 Chojnów, AGRO MK Marcin Kulik, KS Chojnowianka, Aparatka Fotografia Kinga Kuboń, JAKO TEAM SPORT Rafał Skoczeń, Sklep Meblowy MM Mania Meblowania Bartosz Nowak, Iga Nowak, Dafne Spa Legnica Paula i Michał Mazur, Fit Life Catering Dietetyczny Malwina Nowak, Trening Jeździecki Olga Mieszcz, Klaudia Dryja, Daria Kisielewicz MAKE UP, Restauracja Niezły Młyn, Piekarnia Kupczyk A.M. Chojnów, My Swim – Szkoła Pływania Martyna Bijak, AL MAR Techniczne Zaopatrzenie Rolnictwa, Nails & Estetic Look Maja Sajnóg – Luszniewska, Keratin Perfect Hair Gabriela Sajnóg, Quad Vegas Mariusz Blecharz, LILI Brow Bar, Hurtownia Pasmanteria Małgorzata Sajnóg, Zdrowa Stopa Urszula Kochan, Urszula Waganiak, Salon Meblowy Black Red White Chojnów, Sudecka Zagroda Edukacyjna, Dariusz Sywak, Sklep Maciuś Gołaczów, Ministerstwo Paznokci Laura Sypniewska, Ewelina Martyniuk, Katarzyna Grabiec Brown Atelier, Marta Skrzydłowska, Siłownia Coloseum Chojnów, Sławomir Prusik, Daria Kierwan, MK MoKa MakeUp and Lashes, Dr OKO, Akademia Zdrowego Ciała, Zamek Grodziec, Grzegorz Gapski, Małgorzata Darmoros „SMYK”, Gabinety Królowej Jadwigi Chojnów, PAPARAZZI by Klaudia Umińska, Bank Spółdzielczy, Firma PREVENT, NORM – POL, Hurtownia „CLAUDIA”, KONSORCJUM, Magnum Lubin, Hurtownia BARTEK Legnica, ATM – OMEGA Teresa Jakubowska, Pierogarnia Zbigniew Darmoros. Dziękujemy!

2023-10-19 12:57

OWOCE I WARZYWA Z MASY SOLNEJ – MOTYLKI

Jedzmy owoce i warzywa, a przede wszystkim jedzmy kolorowo – bo co kolorowe to i zdrowe! Tych zasad trzymają się Dzieci z grupy „Motylki”, które wykonały jesienne owoce i warzywa z masy solnej (gotowe wyglądały jak prawdziwe!). Zabawa z masą solną była wspaniałą okazją do rozwijania sprawności manualnej, ale przede wszystkim sprawiła Przedszkolakom wiele radości!

2023-10-14 15:05

PSZCZÓŁKI W OGRODNICTWIE

12.10 Grupa "Pszczółki" wybrała się na spacer do pobliskiego Ogrodnictwa. Dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca ogrodnika. W naturalnych warunkach przyswoiły wiedzę dotyczącą rozwoju i uprawy roślin - kwiatów. Zobaczyły, jak rosną m.in. marchewki, buraki, dynie, pomidory, por, fasolka, seler i kapusta. Dzieci były bardzo zainteresowane jesiennym ogrodem. Przedszkolaki utrwaliły sobie części jadalne i niejadalne różnych gatunków warzyw i uświadomiły sobie, jak ważne jest zdrowe odżywianie.

2023-10-13 13:42

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

11 października dzieci z grupy „Wiewiórki” i „Motylki” zostały zaproszone na zajęcia edukacyjne do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie. Tematem spotkania było zapoznanie starszaków z biblioteką. Przedszkolaki zwiedziły część przeznaczoną dla dzieci, dowiedziały się też, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w domu, gdzie "mieszka książka". Dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Na zakończenie spotkania otrzymały w prezencie zakładki do pokolorowania.

2023-10-12 08:17

WYCIECZKA „SŁONECZEK” I „PSZCZÓŁEK” DO ALPALOGOS W PROBOSZCZOWIE

5 października dzieci z grupy „Słoneczka” i „Pszczółki” wyruszyły autokarem do gospodarstwa agroturystycznego „Alpalogos” w Proboszczowie, gdzie Martyna i Kamil Nowakowie przygotowali liczne atrakcje. W trakcie pobytu uczestnicy dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat życia alpak. Każde dziecko mogło nakarmić zwierzęta oraz wziąć udział w sesji fotograficznej. W trakcie pobytu odbyły się również warsztaty artystyczne, podczas których każdy przedszkolak mógł według własnej inwencji twórczej pomalować gipsową alpakę przytwierdzoną do drewna. Były konkurencje i zabawy sportowe na świeżym powietrzu. No i oczywiście nie zabrakło wspólnego pikniku z pysznymi kiełbaskami z ogniska. Wszystkie dzieci wróciły z wyprawy zadowolone i na pewno na długo zapamiętają ten wyjazd!

2023-10-05 14:47