Dla Rodziców Dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie

Drodzy Rodzice! Prosimy o wypełnienie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku 2020/2021 (przekazywanych Państwu przez Wychowawczynie) oraz o ich dostarczenie w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 21 lutego do Pań Wychowawczyń. Niedostarczenie deklaracji związanej z procedurą rekrutacyjną może skutkować utratą miejsca w przedszkolu. Deklaracje również do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce: Dla Rodziców/Rekrutacja.

2020-02-07 16:25

Przedstawienie pt. „W krainie Króla Lwa”

6 lutego nasze przedszkolaki udały się do MOKSiR-u, gdzie obejrzały spektakl pt. „W krainie Króla Lwa” w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego z Krakowa. Ta wzruszająca historia oparta na motywach jednego z najpopularniejszych filmów animowanych w historii - „Króla Lwa”, przeniosła nas w kolorowy świat afrykańskiej sawanny. Niepowtarzalnego wymiaru widowiska dopełniły żywiołowo wykonane piosenki połączone z ciekawą choreografią. Dzieci były zachwycone!

2020-02-06 21:26

Bal karnawałowy

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą – nieodłącznym elementem tego okresu są bale. A dla przedszkolaków bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, dostarczający wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas! 31 stycznia wszyscy mogliśmy poczuć ten magiczny klimat na naszym balu. Dzieci pełne pozytywnej energii pląsały w parach, kole i korowodach, a muzyka płynąca z głośników inspirowała do szalonej zabawy. Jak zwykle Panie ze Stacji Zabawa zrobiły wszystko, aby uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Niespodzianką był padający śnieg – tak wyczekiwany tej zimy oraz pokaz płonących baniek - dzieci z niedowierzaniem podziwiały „ogniste” widowisko! Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech, a Stacji Zabawa za dostarczenie niezapomnianych wrażeń!

2020-02-01 11:00

Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Rodzice! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami rekrutacyjnymi do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2020/2021 w zakładce: „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)

2020-01-29 19:20