„SŁONECZKA” W AKCJI!

Początek roku przedszkolnego przypada na czas odchodzącego lata i zbliżającej się jesieni. Okres ten obfituje w dary, które są źródłem zdrowia. Szukając miejsc skąd pochodzą owoce i warzywa „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do ogródków działkowych. Dzieci miały okazję w bezpośredni sposób zapoznać się z uprawą warzyw, zobaczyć, które z nich rosną w ziemi, a które na krzakach. Przy okazji przedszkolaki wykazały się znajomością rodzimych owoców i warzyw. Korzystając ze sprzyjającej aury „Słoneczka” często spacerują do pobliskich parków. Wycieczki te to wspaniała okazja do kształtowania postaw proekologicznych poprzez obserwacje czynione w naturalnym środowisku. W trakcie takich wyjść nie brakuje zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

2020-09-20 11:00

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

21. września (poniedziałek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. A Dzień Przedszkolaka to ważna data – nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata. Dzieci są ważne każdy to wie, z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek. Więc wszystkim dzieciom małym i dużym życzyć dziś chcemy długich podróży, spełnienia marzeń, cudownych wrażeń, mnóstwa radości i samych słodkości!

2020-09-18 13:51

O UBEZPIECZENIU

Drodzy Rodzice! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o dobrowolnym ubezpieczeniu Dzieci – w zakładce: Dla Rodziców, w podfolderze Rok szkolny 2020/2021.

2020-09-14 18:16

Dzień Kropki – święto kreatywnych działań dziecięcych

15 września (wtorek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów. Prosimy o przygotowanie dla Dzieci kropkowych ubrań:)

2020-09-14 18:00

WRZEŚNIOWY MIKOŁAJ:)

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 serdecznie dziękują Panu Waldemarowi Michowskiemu za podarowanie kamizelek odblaskowych. To miłe, że są ludzie, którym na sercu leży bezpieczeństwo Przedszkolaków!

2020-09-13 18:35