Mili goście ze świetlicy

Dzisiaj odwiedzili nasze przedszkole uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Nasi goście ze świetlicy mieli okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie i wokalne przedstawiając młodszym kolegom „Czerwonego Kapturka”. Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie Książek i przygotowanym przez Nią dzieciom z grupy świetlicowej za dostarczenie nam mnóstwa radości!

2020-01-13 19:27

Interaktywne widowisko „Kot w butach”

9 stycznia 2020r. (czwartek) będziemy uczestniczyli w interaktywnym widowisku pt.: „Kot w butach” realizowanym przez Teatr Show. Przedstawienie odbędzie się w Domu Kultury, cena biletu 22 zł – płatne u nauczycielek poszczególnych grup wiekowych.

2020-01-06 11:07

Wesołych Świąt!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia: aby magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniosła wszystkim spokój i radość, aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery, aby w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i dostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu – zwykłe, proste radości - pracownicy przedszkola.

2019-12-22 09:57

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. 19 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzielała się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wierzymy, że wspólne świętowanie było miłym wstępem do przeżywania zbliżających się Świąt. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na stronie: https://promocja.chojnow.eu/bozonarodzeniowe_jaselka_przedszkolakow,a514.html Zapraszamy do ich obejrzenia!

2019-12-19 20:45

Mili goście ze świetlicy

Stało się już tradycją, że w okresie przedświątecznym odwiedzają nasze przedszkole Świetliczaki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie. I tak 18 grudnia mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie świąteczne w wykonaniu uczniów z klasy IIIA i IIIC. Cudownie opowiedziana historia narodzin Jezusa podobała się wszystkim! Z kolei 19 grudnia odwiedzili nas uczniowie drugich klas – pięknie zaśpiewane przez nich kolędy wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Bardzo dziękujemy p. Oli i p. Ewelinie oraz dzieciom z grupy świetlicowej za dostarczenie nam mnóstwa wrażeń!

2019-12-19 18:51