Wyjście do kina
3 grudnia 2015r. (czwartek) nasze przedszkole organizuje dla dzieci wyjście do kina na film pt.: „Minionki” (cena biletu 8zł).
data publikacji: 2015-11-28 17:31

Z wizytą w „Dany”
19 listopada „Motylki”, „Wiewiórki” i „Pszczółki” odwiedziły Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „DANY”. Celem wycieczki było wyrabianie szacunku do pracy ludzi wykonujących różne zawody, zapoznanie z zawodem krawcowej. Dzięki życzliwości pana Edwarda Piaseckiego – dyrektora PPH „DANY” nasze przedszkolaki miały okazję z bliska zobaczyć maszyny krawieckie, a także dowiedzieć się, jak przebiegają kolejne etapy szycia ubranek dla dzieci. W prezencie otrzymaliśmy ścinki materiałów, które z pewnością wykorzystamy do zajęć w przedszkolu. Wszyscy pracownicy przyjęli nas bardzo ciepło – za co serdecznie dziękujemy!
data publikacji: 2015-11-20 11:11

Przedstawienie pt.: „Abecadło Przedszkolaka”
16 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z „Teatru Humoru” z Wałbrzycha. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Abecadło Przedszkolaka". I wcale nie chodziło o litery, ale o zbiór zasad postępowania, dzięki którym nasze życie staje się lepsze i o których powinniśmy zawsze pamiętać.
data publikacji: 2015-11-16 18:23

Góra Grosza 2015
Szanowni Rodzice, w dniach od 24 listopada do 4 grudnia odbędzie się w naszym przedszkolu XVI edycja „Góry Grosza”. Cel akcji pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy może przynieść tyle, ile może. Te dziecięce decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazują, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać.
data publikacji: 2015-11-16 18:22

„Słowa Ojczyzny pełne"
13 listopada dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone do Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie na głośne czytanie tekstów patriotycznych. Przedszkolaki wysłuchały opowieści o utraconej wolności, o barwach i symbolach narodowych i o tym, dlaczego pamięć o tamtych wydarzeniach i ludziach jest taka ważna. Na koniec dzieci wraz z czytającymi przypomniały „Katechizm polskiego dziecka" Władysława Bełzy oraz zaśpiewały hymn państwowy. Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej atmosferze. Dziękujemy Wam za umożliwienie wspólnego świętowania.
data publikacji: 2015-11-16 18:21

<< nowsze | 88  | 89  | 90  | 91  | 92 | 93  | 94  | 95  | 96  | 97  | starsze >>