Umowa podpisana!

Grupa nieformalna „Razem dla dzieciaków” otrzymała dzisiaj dotację z Fundacji Wrzosowa Kraina na realizację projektu „Zasady znamy i bezpiecznie działamy” w ramach programu „Działaj lokalnie XI” 2019. Zatem we wrześniu startujemy i bezpieczeństwo promujemy!

2019-07-03 20:20

Wakacje!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzinom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Niech będą one czasem radości i spokojnego wypoczynku.

2019-06-28 15:50

Konkurs „Bezpieczne wakacje”

Zbliżają się wakacje, a więc czas wyjazdów w góry, do lasu, czas zabaw nad wodą. Czy nasze przedszkolaki znają zasady bezpiecznego zachowania się w czasie letniego wypoczynku? Tak! Przekonaliśmy się o tym podczas międzygrupowego konkursu „Bezpieczne wakacje”, który był sprawdzianem wiedzy z zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Dzieci znały odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwiązały przygotowane zagadki, zasłużyły więc na nagrodę – odblask, który będzie można wykorzystać podczas letnich wypraw. Zatem – na wakacje spokojnie wyruszamy, bo zasady bezpieczeństwa dobrze znamy!

2019-06-27 20:31

„Grzybki” w pizzerii „Alvaro”

25 czerwca starszaki z grupy „Grzybki” udały się do pizzerii „Alvaro” w Chojnowie. Była to nagroda za przepiękne występy, a zarazem ostatnie spotkanie w takim gronie. Po zjedzeniu pysznej pizzy i wypiciu soku owocowego dzieci miały okazję zrelaksować się na leżakach, pograć w piłkę oraz pobawić na ,,dmuchańcach”. To był bardzo udany i smakowity dzień!

2019-06-26 06:16

Wizyta ratowników medycznych

25 czerwca odwiedzili nas ratownicy medyczni. Przybyli karetką pogotowia, która wjechała na teren przedszkola na sygnałach świetlnych i dźwiękowych – co było nie lada atrakcją! Wśród ratowników był tato Leosia ze „Słoneczek”, który opowiedział o swojej pracy i pokazał, na czym polega ratownictwo medyczne. Dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy, dowiedziały się, w jaki sposób można pomóc poszkodowanym, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Wielkim przeżyciem była możliwość obejrzenia ambulansu od środka, zapoznania się ze znajdującym w nim sprzętem. Bardzo dziękujemy za przybycie do naszego przedszkola! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, ponieważ taka forma zajęć jest ważną częścią naszej pracy z zakresu preorientacji zawodowej.

2019-06-25 19:36